9250A-102-TR-RC
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 9250A-102-TR-RC
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 1UH 1.07A 70 MOHM TH