SDE0403A-1R0M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0403A-1R0M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 1UH 2.7A 48 MOHM SMD