SDE0403A-2R2M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0403A-2R2M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 2.2UH 2.3A 71 MOHM SMD