SDE0403A-3R3M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0403A-3R3M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 3.3UH 2A 86 MOHM SMD