SDE0604A-1R2M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0604A-1R2M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 1.2UH 5.3A 20 MOHM SMD