SDE0604A-1R5M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0604A-1R5M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 1.5UH 5A 24 MOHM SMD