SDE0604A-2R7M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0604A-2R7M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 2.7UH 4A 55 MOHM SMD