SDE0604A-4R7M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0604A-4R7M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 4.7UH 3.4A 70 MOHM SMD