SDE0604A-5R6M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0604A-5R6M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 5.6UH 3.2A 75 MOHM SMD