SDE0604A-6R8M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0604A-6R8M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 6.8UH 3A 80 MOHM SMD