SDE0805A-2R5M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0805A-2R5M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 2.5UH 5A 27 MOHM SMD