SDE0805A-3R3M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0805A-3R3M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 3.3UH 4.6A 32 MOHM SMD