SDE0805A-6R8M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0805A-6R8M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 6.8UH 3.8A 48 MOHM SMD