SDE0805A-8R2M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE0805A-8R2M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 8.2UH 3.6A 52 MOHM SMD