SDE1006A-1R5M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE1006A-1R5M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 1.5UH 7.2A 18 MOHM SMD