SDE1006A-3R9M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE1006A-3R9M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 3.9UH 5.2A 27 MOHM SMD