SDE1006A-4R7M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE1006A-4R7M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 4.7UH 4.7A 36 MOHM SMD