SDE1006A-5R6M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE1006A-5R6M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 5.6UH 4.5A 40 MOHM SMD