SDE1006A-8R2M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDE1006A-8R2M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 8.2UH 4.1A 48 MOHM SMD