SDR1307A-1R5M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDR1307A-1R5M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 1.5UH 9.5A 5 MOHM SMD