SDR1307A-2R2M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDR1307A-2R2M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 2.2UH 9A 6 MOHM SMD