SDR1307A-2R7M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDR1307A-2R7M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 2.7UH 8.2A 8 MOHM SMD