SDR1307A-5R6M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDR1307A-5R6M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 5.6UH 6.5A 15 MOHM SMD