SDR1307A-6R8M
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: SDR1307A-6R8M
Category Type: Fixed Inductors
Manufacturer: Bourns
Description FIXED IND 6.8UH 6A 17 MOHM SMD