VSK-S5-3R3UA
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: VSK-S5-3R3UA
Category Type: AC-DC Converters
Manufacturer: CUI
Description CONV AC/DC 5W 3.3V 1.25A PCB