HLD3300W
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: HLD3300W
Category Type: MCCBs
Manufacturer: Cutler Hammer
Description Product Description: TYPE HLD, 3 POLE, 300A TRIP, 600V CLASS, 65KA AT 480V,