3120-F311-H7T1-W14FR3-20A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F311-H7T1-W14FR3-20A
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC