3120-F31A-H7T1-W12LY3-2.5A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F31A-H7T1-W12LY3-2.5A
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 2.5A 250VAC 50VDC