3120-F32F-H7T1-SGRXL4-10A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F32F-H7T1-SGRXL4-10A
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC