3120-F32F-P7T1-SGRXL3-14A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F32F-P7T1-SGRXL3-14A
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 14A 250VAC 50VDC