3120-F3PF-H7T1-SGRX-30A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F3PF-H7T1-SGRX-30A
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC