3120-F501-N7Q1-W19AG4-20A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F501-N7Q1-W19AG4-20A
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC