3120-F511-H7T1-W01D-10A-T
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F511-H7T1-W01D-10A-T
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC