3120-F524-P7M1-W14CR3-1.5A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F524-P7M1-W14CR3-1.5A
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 50VDC