3120-F554-H7T1-W02Q-16A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F554-H7T1-W02Q-16A
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 16A 250VAC 50VDC