3120-F621-P7M1-W01D-1.2A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 3120-F621-P7M1-W01D-1.2A
Manufacturer: E-T-A
Description CIR BRKR THRM 1.2A 250VAC 50VDC