DTS3081A230N4SS
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: DTS3081A230N4SS
Manufacturer: Hammond
Description Enclosure; Air Condit; Stainless; 230V; 50/60Hz; 724W; 3.3A; 191CFM Int; 88CFM Ext;