HW1L-M411Q-R-24V
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: HW1L-M411Q-R-24V
Category Type: Pushbutton Switches
Manufacturer: IDEC Corp
Description Product Description: Pushbutton, Mom, Red, 40mm Mush, 24V Direct, 22mm Mounting, Incand, 1NO/ 1NC Contact Blocks, Spring-Up Term