HW1L-M4F01Q-R-12V
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: HW1L-M4F01Q-R-12V
Category Type: Pushbutton Switches
Manufacturer: IDEC Corp
Description Product Description: Pushbutton, Mom, Red, 40mm Mush, 12V Direct, 22mm Mounting, Incand, 1NC Contact Block, Blk Nylon Bezel