HW1L-M4F01Q-S-24V
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: HW1L-M4F01Q-S-24V
Category Type: Pushbutton Switches
Manufacturer: IDEC Corp
Description Product Description: Pushbutton, Mom, Blu, 40mm Mush, 24V Direct, 22mm Mounting, Incand, 1NC Contact Block, Blk Nylon Bezel