HW1L-M4F01QD-G-12V
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: HW1L-M4F01QD-G-12V
Category Type: Pushbutton Switches
Manufacturer: IDEC Corp
Description Product Description: Pushbutton, Mom, Grn, 40mm Mush, 12V Direct, 22mm Mounting, LED, 1NC Contact Block