HW1L-M4F10QD-G-12V
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: HW1L-M4F10QD-G-12V
Category Type: Pushbutton Switches
Manufacturer: IDEC Corp
Description Product Description: Pushbutton, Mom, Grn, 40mm Mush, 12V Full Voltage, 22mm Mounting, LED 1NO Contact Block, Blk Nylon Bezel