HW1L-M4F11QD-G-24V
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: HW1L-M4F11QD-G-24V
Category Type: Pushbutton Switches
Manufacturer: IDEC Corp
Description Product Description: Pushbutton, Mom, Grn, 40mm Mush, 24V Direct, 22mm Mounting, LED, 1NO/1NC Contact Blocks, Blk Nylon Bezel