P528-300-A-C2A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: P528-300-A-C2A
Category Type: Sensors
Manufacturer: Kavlico
Description Sensor; Pressure; 300 psi A; Packard connector, with 12", 18 AWG Leads