P528-500-S-C2A
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: P528-500-S-C2A
Category Type: Sensors
Manufacturer: Kavlico
Description Sensor; Pressure; 500 psi S; Packard connector, with 12", 18 AWG Leads