PTA5000-1000-1-A-1-X
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: PTA5000-1000-1-A-1-X
Category Type: Sensors
Manufacturer: Kavlico
Description Sensor; Pressure; 1000 psi G, 4-20 mA output, 1/4-18 NPT(Male), 12" 18 AWG leads