226R-8-12A1
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 226R-8-12A1
Category Type: Solid State Relays
Description Product Description: Solid State Relay, 7A, 140VAC Load, 12VDC Control, Zero Crossing, Triac AC Switch