785XBXCD-12D
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 785XBXCD-12D
Category Type: Latching Relays
Description Product Description: Latching Relay, DPDT, 16A, 12VDC, 10 Pin Blade, Plug-In