785XBXCD-24D
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: 785XBXCD-24D
Category Type: Latching Relays
Description Product Description: Latching Relay, DPDT, 16A, 24VDC, 10 Pin Blade, Dual Coil