R1Z-153.3/HP
Images are for Reference Only See Product Specifications
Part Number: R1Z-153.3/HP
Category Type: DC/DC Converters
Manufacturer: Recom Power
Description CONV DC/DC 1W 15V IN 3.3V OUT